18 February 2020

Napełnianie i czyszczenie klimatyzacji samochodowej - Nowa Sól i okolice

Firma PHU Dymowscy istnieje już kilkanaście lat na lokalnym rynku. Naszą podstawowa działalność która jest prowadzona od wielu lat czyli montaż, regulacja i naprawa instalacji gazowych oraz sprzedaż podzespołów i części do montażu LPG rozszerzyliśmy o obsługę klimatyzacji oraz jej odgrzybianie i dezynfekcję.

Wysoki standard naszych usług oraz wyposażenie warsztatu pozwala nam obsługiwać każdego klienta, także posiadaczy nowoczesnych, skomplikowanych konstrukcyjnie samochodów. Zapewniamy fachową obsługę przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Chcieliśmy podziękować Państwu, wszystkim naszym klientom, za to że obdarzyliście nas swym zaufaniem. Dzięki Wam jesteśmy firmą, która jest bardzo dobrze rozpoznawalna na naszym lokalnym rynku. Składamy na Państwa ręce deklarację, rzetelnej pracy i troski o utrzymanie niskich cen oraz jednocześnie najwyższej jakości świadczonych usług.

Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

z poważaniem
Damian Dymowski

tel. 607 889 434

O firmie

PHU Dymowscy. Damian Dymowski to firma istniejąca od 2000r. Zajmujemy się napełnianiem i czyszczeniem klimatyzacji samochodowej oraz montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych LPG do samochodów wszystkich marek.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oferujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.

Nasz adres:
PHU Dymowscy. Damian Dymowski
ul. Głogowska 79
67-100 Nowa Sól
woj. lubuskie

Tel/fax.: +48 68 356 12 17
kom.: 607 889 434

Promocje